Serwis internetowy Zdrojowisko, stworzony przez Testin

Zdrojowisko

Serwis internetowy Zdrojowisko.pl to zaawansowane narzędzie do wyszukiwania uzdrowisk oraz sanatoriów. Działania, nakierowane na promocję zdrowia, zyskały nowy wymiar! Serwis ten stanowi bazę najlepszych uzdrowisk w Polsce. Umożliwia porównywanie i rezerwowanie pakietów: zdrowotnych, leczniczych oraz rehabilitacyjnych. Wszystko dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów.

 

Z dumą określamy Zdrojowisko.pl, wyszukiwarkę wykonaną na zlecenie Klienta z Warszawy, mianem naszego flagowego produktu. Każdy element łączy się tu w szczegółowo dopracowaną strukturę. Wszelkie zastosowane rozwiązania cechuje zgodność z najnowszymi trendami w projektowaniu serwisów internetowych, innowacyjność i funkcjonalność.

Przykładem niech będzie chociażby nowoczesny moduł rezerwacji pakietów z wyszukiwarką ofert. Nie bez znaczenia jest dodanie możliwości wyboru filtrów. Zawęża to ilość prezentowanych ofert wyłącznie do tych, które wpisują się w nasze szczegółowe kryteria.  Wszystkie informacje są klarowne dla Odbiorców, a dotarcie do nich nie sprawia najmniejszych kłopotów. Jednoczesna rezerwacja pobytu dla dwóch osób jest kolejnym unowocześnieniem. Komfort Użytkowników to priorytet przy tworzeniu tej platformy!

Interaktywna mapa Polski stanowi inny, ciekawy dodatek, bardzo atrakcyjny dla potencjalnych Klientów. Ten serwis internetowy wzbogacony jest dodatkowo o „Strefę Partnera”. Daje to chociażby możliwość przeglądania statystyk zakupionych produktów. Zgłoszenia do tej strefy można dokonać w prosty sposób, przy pomocy formularza, dostępnego bezpośrednio na stronie.

Uruchomienie newslettera umożliwia błyskawiczne poinformowanie Użytkowników o wszelkich nowościach. E-maile rozsyłane są automatycznie. Pozwala to na oszczędność czasu nie tylko dla Klientów ale i samych Właścicieli.

 

Prosty w obsłudze moduł blogowy, atrakcyjny design i pełną responsywność – to tylko niektóre cechy wyszukiwarki zdrojowisko.pl.

 

Po więcej zapraszamy na: zdrojowisko.pl

Podoba Ci się ta realizacja? Skontaktuj się z nami.