Strona internetowa dla ElHoliday - Testin - strony internetowe

ElHoliday

ElHoliday to biuro podróży z siedzibą w Rzeszowie zajmujące się turystyką od 1997 roku. Powstało z pasji do podróży i zwiedzania najpiękniejszych zakątków świata. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizowaniu wyjazdów gwarantuje swoim Klientom bezpieczeństwo podróży, komfort i niezwykłą, niepowtarzalną atmosferę każdej wycieczki. 

 

Profesjonalna strona internetowa Biura Podróży ElHoliday  doskonale podkreśla nowoczesny charakter firmy.

 

ATRAKCYJNA PREZENTACJA OFERTY BIURA PODRÓŻY

 

Szeroka oferta wyjazdów została przedstawiona w ciekawy graficznie sposób. Ruchomy slider na stronie głównej prezentuje najbardziej atrakcyjne oferty. Jego wygląd jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Tło stanowią zdjęcia konkretnych miejsc, a krótkie teksty prezentują korzyści, jakie płyną z zamówienia takiego wyjazdu.

 

Przyciski „call to action” to bardzo ważny element tej profesjonalnej strony internetowej. Zachęcają użytkowników do konkretnych działań. To również doskonały sposób na zmniejszenie ilości tekstu na stronie głównej. Po krótkich opisach umieszczamy przycisk „sprawdź szczegóły”, który przenosi do bardziej rozbudowanych informacji. Taka forma komunikacji z potencjalnym klientem jest bardzo atrakcyjna. Użytkownik sam wybiera, które treści chce poznać w bardziej szczegółowy sposób.

NEWSLETTER

 

Atrakcyjna jest również grafika zachęcająca do zapisania się do newslettera. To kolejny atut nowej strony internetowej Biura Podróży ElHoliday z Rzeszowa. Szybki dostęp do najnowszych ofert i promocji to tylko przykładowa korzyść, jaka płynie ze skorzystania z tej funkcjonalności. Oczywiście dodatkowe zalety opisano dokładnie na stronie WWW.

POŁĄCZENIE Z FACEBOOKIEM

 

Aby zwiększyć zasięg oferowanych usług, warto połączyć stronę internetową z mediami społecznościowymi. Bezpośrednio z poziomu witryny można przejść na firmowy profil ElHoliday na Facebooku. Ułatwia to prowadzenie spójnej strategii marketingowej. Gwarantuje również zwiększenie zasięgu całej oferty. Dzięki tworzeniu spersonalizowanych wpisów na Facebooku można sprawić, że treści trafiają tylko do osób, które będą zainteresowane skorzystaniem z danych usług. To Biuro Podróży ma siedzibę w Rzeszowie, dlatego przekaz trafia w pierwszej kolejności do mieszkańców tego miasta i okolic.

RESPONSYWNOŚĆ

 

Ta profesjonalna strona internetowa zachowuje idealną jakość na każdym urządzeniu mobilnym. Bardzo ważne jest, by oferta prezentowała się jak najlepiej zarówno na laptopach, tabletach, jak i smartfonach. Cecha ta świadczy o profesjonalnym podejściu do klienta i pokazuje, że firma nadąża za najnowszymi trendami w projektowaniu stron WWW.

 

Zarządzanie witryną nie stanowi najmniejszego problemu. Łatwa edycja danych, bez konieczności zapoznawania się ze specjalistycznym językiem programowania, jest bardzo wygodna.

 

Inne ciekawe funkcje, które stanowią dopełnienie opisu tej profesjonalnej strony internetowej to: automatyczne pobieranie kursu walut, podawanie aktualnego czasu na świecie oraz interaktywny formularz kontaktowy. Wszystkie te elementy wprowadzono dla wygody użytkowników.

 

Po więcej zapraszamy na: elholiday.pl

Podoba Ci się ta realizacja? Skontaktuj się z nami.