Strona internetowa dla Chronix Biomedical stworzona przez testin.pl

Chronix Biomedical

Profesjonalna strona internetowa Chronix Biomedical to realizacja, która zasługuje na uznanie. Ta międzynarodowa firma zajmuje się diagnostyką molekularną. Jej eksperci stworzyli innowacyjne testy do diagnozowania i monitorowania postępów leczenia raka. Tak cenna inicjatywa zyskała adekwatną oprawę graficzną.

 

Kolorystyka tej strony WWW jest spójna z logo. Takie rozwiązanie to jeden z głównych elementów kreowania wizerunku marki w Internecie. Uwaga Użytkowników od pierwszych chwil koncentruje się na najważniejszych treściach tej strony internetowej. Wszystko przez slider z tekstem i grafiką.

 

Przystępność treści i intuicyjna nawigacja to duże plusy tej realizacji. Już na stronie głównej pojawiają się informacje o najnowszych wpisach. By całość była jeszcze bardziej atrakcyjna dla Internautów, odpowiednio je pogrupowano. Tak powstały: nowości chronix, wideo, wydarzenia oraz publikacje.

Interaktywny formularz kontaktowy usprawnia kontakt między potencjalnymi Klientami a Firmą. Wszelkie pytania można przesłać już z poziomu samej strony internetowej. To duża oszczędność czasu i energii.

Współczesność rządzi się swoimi prawami. Sukces firmy gwarantuje dotarcie do jak największej liczby odbiorców. By ułatwić takie interakcje na profesjonalnej stronie internetowej znajdują się odnośniki do mediów społecznościowych. Są to: Facebook, Twitter oraz LinkedIn. Takie rozwiązanie usprawnia dotarcie do ciekawych informacji oraz doskonale sprawdza się przy tworzeniu spójnej strategii marketingowej.

Strona WWW firmy Chronix Biomedical jest stworzona zgodnie z techniką Responsive Web Design. Treści, które są na niej publikowane, zachowują idealny wygląd na każdym urządzeniu mobilnym. To duża wygoda zarówno dla właścicieli (ich oferta zawsze prezentuje się bardzo dobrze), jak i dla Klientów (nie mają problemu z dostępem do szczegółowych informacji).

 

Moduł CMS ułatwia sprawne zarządzanie profesjonalną stroną internetową. Edycja danych opiera się na zasadach zbliżonych do pracy w dokumencie Word. Zmian można dokonywać bezpośrednio z domu czy biura, wystarczy mieć dostęp do Internetu.

 

Strona WWW została wykonana w języku angielskim.

 

Po więcej zapraszamy na: chronixbiomedical.com

Podoba Ci się ta realizacja? Skontaktuj się z nami.