Testin - profesjonalne strony internetowe - realizacja Solbet Kolbuszowa S.A.

Solbet Kolbuszowa S.A.

Solbet Kolbuszowa S.A. jest jednym z krajowych potentatów w branży betonu komórkowego. Firma z tak ogromnym potencjałem i tradycjami posiadać musi funkcjonalną i elegancką stronę internetową, która będzie reprezentatywną wizytówką przedsiębiorstwa w sieci. Minimalistyczna, utrzymana w biało-niebieskiej tonacji witryna świetnie współgra z logotypem kolbuszowskiego Solbetu, co intensyfikuje wrażenie profesjonalizmu, który jest tak solidny, jak tworzone przez firmę komponenty.

 

Od niemal 50 lat przedsiębiorstwo jest jednym z głównych producentów autoklawizowanego betonu komórkowego, który wytwarzany jest dzięki dostępnym na Podkarpaciu surowcom. Firma ustawicznie dąży do perfekcji, tak, by efektywnie reprezentować europejski poziom.

 

Strona główna

 

Utrzymana w minimalistycznej konwencji strona główna pozwala na błyskawiczne zapoznanie się z historią oraz ofertą przedsiębiorstwa. Dzięki logicznemu rozmieszczeniu zakładek interakcja z witryną jest przyjemnością. Duże, świetne jakościowo grafiki uwypuklają dobre, pierwsze wrażenie, zaś całość dopełniona jest spersonalizowanymi, przygotowanymi specjalnie dla klienta ikonami.

 

Slider

 

Pozytywny wydźwięk potęgowany jest jeszcze profesjonalnym, dynamicznym sliderem, który przyciąga uwagę użytkownika od pierwszych momentów interakcji z witryną. Świetnie widoczny przycisk Call to Action zachęca do reakcji i zapoznania się z sylwetką przedsiębiorstwa.

 

Oferta

 

Zakładka poświęcona jest głównemu towarowi eksportowemu Solbetu – prefabraktom betonowym. Na stronie internetowej zapoznać można się nie tylko z propozycjami cenowymi, ale również poznać rys historyczny dotyczący samej produkcji.

Realizacje

 

Przygotowana dla klienta z Kolbuszowej strona internetowa umożliwia również zapoznanie się z bogatym portfolio przedsiębiorstwa. Realizacje, którymi pochwalić może się Solbet zostały logicznie pogrupowane, dzięki czemu każdy, kto chce się z nimi zapoznać bez problemu odnajdzie interesujące go dane.

Aktualności

 

W przedsiębiorstwie dzieje się dużo – z tego względu warto wyeksponować również moduł blogowy, dzięki któremu dzielić można się wieloletnim doświadczeniem lub zaprezentować szerszemu gronu otrzymane wyróżnienia i nagrody. Umieszczony na stronie internetowej moduł blogowy sprzyja budowaniu pozytywnego wizerunku w sieci, z czego skwapliwie korzysta Solbet.

Formularz kontaktowy

 

Intuicyjna i wyraźnie zachęcająca do kontaktu opcja kontaktowa umożliwia efektywniejsze pozyskiwanie klientów, którzy widząc odpowiednie miejsce na stronie chętniej składają zapytania ofertowe.

 

Po więcej zapraszamy na: solbet-kolbuszowa.com.pl

Podoba Ci się ta realizacja? Skontaktuj się z nami.