Serwis internetowy Mody na Zdrowie, stworzony przez Testin

Moda na Zdrowie

Moda na Zdrowie jest ogólnopolskim miesięcznikiem promującym zdrowy styl życia, dostępnym w najlepszych aptekach lub poprzez prenumeratę. Zdrowa dieta, pielęgnacja urody, aktywność fizyczna, ekologia to tylko niektóre z tematów poruszanych w każdym numerze.

 

Mieliśmy przyjemność przygotować dla Mody na Zdrowie serwis internetowy. Porady i fakty ze świata medycyny, podane w bardzo przyjemnej dla oka formie, to główne wyznaczniki papierowej wersji magazynu „Moda na Zdrowie”. W celu wprowadzenia ciągłości oraz konsekwencji w działaniu skoncentrowano się na nich również przy tworzeniu strony WWW.

 

Profesjonalny serwis internetowy modanazdrowie.pl to doskonała jakość w oryginalnej formie. Klient z Warszawy zlecił nam zintegrowanie strony z innymi projektami partnerskimi, które również mieliśmy przyjemność dla niego wykonać. W szybki sposób można więc zapoznać się z całą ofertą i znaleźć interesujące treści. Odnośniki do konkretnych witryn są bardzo dobrze widoczne. Ułatwia to nawigację po całym serwisie.

Nie bez znaczenia jest interaktywny moduł, który umożliwia znalezienie najbliższej apteki partnerskiej. Sieć punktów aptecznych, w których dostępna jest Moda na Zdrowie, rozciąga się na całą Polskę. To udogodnienie zlecone nam przez Klienta z Warszawy ułatwiło szybki dostęp do papierowej wersji Mody na Zdrowie czytelnikom z całego kraju. O plusach takiej oszczędności czasu i energii nie trzeba nawet wspominać!

INTEGRACJA Z KSIĘGARNIĄ INTERNETOWĄ

Przygotowaliśmy także integrację księgarni internetowej z całym serwisem. Dostęp do treści Mody na Zdrowie jest teraz wygodniejszy. To prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy są zainteresowani tematyką zdrowotną.

„Porada Dnia” to kolejny ciekawy element profesjonalnej strony internetowej stworzonej dla magazynu Moda na Zdrowie. Teksty zamieszczone w tym module są pisane przez farmaceutów. Porady, tworzone przez fachowców, to cenne i sprawdzone źródło wiedzy.

 

Dużą nowością jest stworzenie interaktywnych testów. Dzięki temu Internauci mogą uzyskać wstępną ocenę stanu swego zdrowia. Wszystkie te udogodnienia pozwalają na szybki dostęp do konkretnych materiałów.

 

Całości dopełnia włączenie do serwisu internetowego zaawansowanego systemu reklamowego. Profit? Generowanie wyższych wyników w wyszukiwarce Google!

 

Po więcej zapraszamy na: modanazdrowie.pl

Podoba Ci się ta realizacja? Skontaktuj się z nami.