Sklep internetowy - Księgarnia Mody na Zdrowie | testin.pl

Moda na Zdrowie – księgarnia

Wykonanie sklepu internetowego dla magazynu „Moda na Zdrowie”, którego papierową wersję można uzyskać co miesiąc w najlepszych aptekach lub poprzez prenumeratę.

 

Znajdziemy tu mnóstwo cennych informacji, skupiających się wokół takich kręgów tematycznych, jak na przykład: farmacja, medycyna, sport, psychologia oraz kuchnia. Sprawdzone porady, podane w bardzo przyjemnej dla oka formie, to główne wyznaczniki tego magazynu. W celu wprowadzenia ciągłości oraz konsekwencji w działaniu, skoncentrowano się na nich również przy tworzeniu strony WWW.

 

„Moda na Zdrowie” to serwis internetowy w nowoczesnej odsłonie, z przejrzystą szatą graficzną. Użyta kolorystyka w pełni współgra z wizerunkiem całej marki. Ponadto koncentruje uwagę Użytkowników na najważniejszych treściach. Łatwo więc dotrzeć do konkretnych zagadnień.

WordPress gwarantuje profesjonalny sposób prezentowania informacji. Zastosowanie modułu CMS znacznie ułatwia samodzielną obsługę serwisu przez Klienta. Znajomość języka programowania nie jest przy tym konieczna.

Ten sklep internetowy stawia przede wszystkim na funkcjonalność. Stała się ona głównym kryterium przy podejmowaniu wszelkich działań kreacyjnych. Interesującym rozwiązaniem jest chociażby ruchoma galeria zdjęć. Jej obecność znacznie uatrakcyjnia wygląd strony głównej. Wszystko to ma sprawić, że sklep internetowy będzie bardziej przyjazny i ciekawy dla potencjalnych Klientów.

Zaakcentowanie oferty tygodnia ułatwia dostęp do pozycji, które są najbardziej atrakcyjne w danym czasie. Cały sposób pogrupowania dostępnych artykułów jest niezwykle nowoczesny. Ciekawe zdjęcia i szczegółowe opisy to niezaprzeczalny atut!

 

Dotarcie do informacji o samej firmie nie sprawia kłopotów. Serwis internetowy zaopatrzony został w formularz kontaktowy. Po kliknięciu w grafikę z napisem „kontakt” można w bezpośredni sposób przesłać wiadomość lub odnaleźć bardziej szczegółowe dane firmy oraz pracowników.

 

Nawigacja po sklepie internetowym, jak i całym serwisie jest bardzo prosta. Wszystkie informacje zostały rozmieszczone w sposób przemyślany i klarowny. Wprowadzone elementy przejrzyście łączą się w jednolitą całość. Zastosowano wyłącznie przemyślane i w pełni użyteczne rozwiązania.

 

Po więcej zapraszamy na: ksiegarnia.modanazdrowie.pl

Podoba Ci się ta realizacja? Skontaktuj się z nami.