Strona internetowa Mindfulness Inside, wykonana przez Testin

Mindfulness Inside

Strona internetowa powinna być profesjonalnie wykonana oraz prosta w obsłudze. Dostosowanie do najnowszych trendów to kolejny wymóg zwiększenia jej atrakcyjności. Przedstawiamy więc Mindfulnes Inside – witrynę wykonaną dla Klienta z Warszawy.

 

Intuicyjna nawigacja i kluczowe informacje – podstawa każdego serwisu internetowego. Do tego przejrzystość i ciekawy design. Te wszystkie, jak i wiele innych pozytywnych cech można odnaleźć na mindfulnessinside.pl. Strona trenerów Mindfulness, czyli sposobu kierowania uwagi na „bycie Tu i Teraz”. Wszystko w celu uwolnienia się od stresu i poprawy relacji z otoczeniem. To strona WWW z cennymi informacjami od specjalistów z zakresu: neurologii, psychologii pozytywnej oraz neuroplastyczności. Oferta skierowana jest zarówno dla Firm, jak i Klientów Indywidualnych. Bo liczy się Tu i Teraz!

 

To hasło stało się również jedną z myśli przewodnich przy tworzeniu całej strony internetowej. Intrygująca oferta zyskała równie ciekawą oprawę. Zastosowana paleta barw nie zakłóca ogólnej harmonii, którą wprowadzono na stronie. Cała kolorystyka w pełni łączy się z wizerunkiem marki. Duża ilość informacji została ciekawie rozmieszczona, co znacznie ułatwia jej odbiór. Dzięki ruchomym grafikom z tekstem strona WWW zyskała lekkość. Unikanie wrażenia przeładowania informacjami to prawdziwy atut. Zwłaszcza, jeśli spojrzymy na to od strony potencjalnych Użytkowników.

Wprowadzenie interaktywnego formularza kontaktowego na stronie Mindfulness Inside ułatwia sprawne prowadzenie interakcji między Firmą, a jej potencjalnymi Klientami. To spore udogodnienie tej witryny. Niemałym atutem jest dodatkowo wersja angielska. Dzięki temu grono odbiorców prezentowanych treści znacznie się rozrosło.

Sprawne zarządzanie stroną internetową jest niezwykle istotne. Wykorzystanie modułu CMS stanowi w tym przypadku gwarancję jakości. Szybka i profesjonalna edycja danych jest możliwa z własnego domu. Wszystko dzieje się online. Strona WWW działa poprawnie, zaś przy modyfikowaniu jej treści nie trzeba znać specjalistycznego języka programowania.

Całkowita responsywność sprawia, że strona internetowa zyskuje nienaganną formę na każdym urządzeniu mobilnym. To istotne w dzisiejszych czasach, gdzie Użytkownicy, chcąc być nieustannie online, korzystają naprzemiennie z: tabletów, laptopów czy smartfonów.

 

Po więcej zapraszamy na: mindfulnessinside.pl

Podoba Ci się ta realizacja? Skontaktuj się z nami.