Testin - profesjonalne strony internetowe - realizacja Boram

Boram

Boram od lat dostarcza wysokiej jakości okna i drzwi PCV klientom krajowym, jak i zagranicznym. Firma z Adamówki jest jednym z liderów w branży, dlatego realizując projekt strony internetowej stawialiśmy na profesjonalizm oraz świetną, intuicyjną nawigację. Utrzymana skądinąd w minimalistycznej konwencji witryna posiada również w pełni funkcjonalny sklep.

 

Strona udanie łączy nowoczesne rozwiązania z ponadczasową elegancją, dzięki czemu doskonale wpisuje się w wizerunek przedsiębiorstwa. Logiczny układ zakładek umożliwia odbiorcy zapoznanie się z jego historią, dotychczasowymi realizacjami oraz umożliwia podejrzenie asortymentu.

 

Strona główna

 

Funkcjonalna strona główna, pozwala na efektywne, błyskawiczne zapoznanie się z poszukiwanym przez klientów tematem. Umieszczona w górnej części wyszukiwarka pozwala na błyskawiczne przejście do tej sekcji, z którą szerzej chcemy się zapoznać.

 

Slider

 

Statyczny, elegancki slider przyciąga spojrzenie, jednak nie odciąga uwagi od tego, co najistotniejsze – szerokiej oferty produktowej oraz dobrze zagospodarowanego modułu blogowego, na którym zamieszczane są profesjonalne, eksperckie porady.

 

Sklep internetowy

 

Funkcjonalny sklep internetowy umożliwia zakupy z poziomu sieci, dzięki czemu klienci firmy Boram oszczędzić mogą cenny czas. Na uwagę zasługuje zwłaszcza dynamiczny kalkulator cenowy, umożliwiający zamówienie produktu w rozmiarze idealnie pasującym do naszego wnętrza. Pomocne okazać mogą się również umieszczony po prawej stronie katalog kategorii, który – nawet bez znajomości odpowiedniego, fachowego słownictwa – pozwoli łatwiej znaleźć nam to, czego szukamy.

Promocje

 

Promocje lubi każdy, z czego firma Boram doskonale zdaje sobie sprawę. Pomysł ekspozycji specjalnej zakładki poświęconej w zupełności aktualnym rabatom jest kapitalnym pomysłem dla tych z nas, którzy pragną kupić wysokiej jakości okna lub drzwi PCV w nad wyraz okazyjnych cenach!

Formularz kontaktowy

 

Formularz kontaktowy umożliwia klientom wysłanie zapytania do konkretnego oddziału przedsiębiorstwa. Opcja ta jest wygodna, nowoczesna oraz pozwala zaoszczędzić cenny czas.

Media społecznościowe

 

Współczesny biznes bez promocji w kanałach społecznościowych mógłby nie mieć łatwo. Social media umożliwiają sprawną, dwustronną komunikację pomiędzy firmą a klientami, co znacznie przyśpiesza żmudny proces budowania wizerunku. Na przygotowanej dla Boramu stronie internetowej z łatwością znaleźć można odnośniki do konta na Facebooku oraz kanału na YouTubie, dzięki czemu wszyscy zainteresowani mogą aktywnie uczestniczyć w życiu firmy.

 

Po więcej zapraszamy na: boram.pl

Podoba Ci się ta realizacja? Skontaktuj się z nami.