Testin - profesjonalne strony internetowe - realizacja Allplans

Allplans

Realizacja strony internetowej dla klienta z Rzeszowa – firmy architektonicznej Allplans – było jednym z wielu chętnie podejmowanych przez nas działań. Mając już doświadczenie w tworzeniu profesjonalnych witryn dla branży postawiliśmy na świetne zagospodarowanie przestrzeni i duże, przyciągające wzrok slidery.

 

Allplans jest dynamicznie rozwijającym się, dynamicznym przedsiębiorstwem, które doskonale wpisuje się w specyfikację rynku oferując klientom profesjonalne doradztwo i sugestię wyboru tego rozwiązania, które okazać może się najlepsze.

 

Strona główna

 

Jednym z głównych, wyeksponowanych elementów jest dumnie figurujący na samej górze logotyp przedsiębiorstwa, pod którym usytuowaliśmy dynamiczny, ogromny slider. Wysokiej jakości zdjęcia nowoczesnych budynków przyciągają wzrok odbiorców i stanowią udaną zapowiedź dostępnej w pozostałych zakładkach treści. Nieco poniżej umiejscowiliśmy duże, ułatwiające nawigację kafelki.

 

Slider

 

Efektowny i efektywny slider jest połączeniem wysokiej jakości zdjęć oraz zachęcających, chwytliwych i krótkich treści. Jako, iż jest praktycznie pierwszym elementem, na który zwraca uwagę klient, wspólnie z zamawiającym postawiliśmy na prezentację pięknych i przestronnych budynków.

 

Projekty

 

Jedna z najistotniejszych zakładek na stronie, udanie wykorzystująca funkcjonalność sklepu internetowego. Wyniki wyszukiwania mogą być przez klienta sortowane według popularności, oceny, oraz m.in. daty dodania realizacji. Na uwagę zasługuje również funkcjonalne filtrowanie ofert umożliwiające błyskawiczne odnalezienie domu dopasowanego do naszych potrzeb i wymagań. Posługiwać możemy się kryterium wymaganej powierzchni użytkowej, liczby kondygnacji, usytuowania i wielkości garażu lub nawet kątem nachylenia dachu. Mnogość opcji umożliwia możliwość efektywnego doprecyzowania naszych oczekiwań i ich dokładne przedstawienie architektowi.

Adaptacja projektu

 

Zakładka wprowadza nas w tajniki obowiązujących ustaw – dla lepszego przyswajania wiedzy tekst przeplata się z grafiką.

O nas

 

Każda nowoczesna firma powinna zaintrygować odbiorcę swoją historią oraz dzielić się doświadczeniami z klientami. Udanie realizuje to Allplans, który na stronie informuje odbiorców o bogatym portfolio oraz umożliwia zapoznanie się z dotychczasowymi opiniami o firmie. Dodatkowo każdy z zadowolonych klientów błyskawicznie może załączyć także i swój wpis.

Połączenie z Facebookiem

 

Profesjonalny biznes nie może obejść się bez reklamy w sieci. Z tego względu strona umożliwia przekierowanie na Facebooka klienta, na którym zapoznać można się z ciekawostkami z branży oraz aktualnościami.

 

Po więcej zapraszamy na: allplans.pl/

Podoba Ci się ta realizacja? Skontaktuj się z nami.