O nas - Agencja Interaktywna Testin - Rzeszów, Kraków, Warszawa

Kim jesteśmy

Agencja Interaktywna TESTIN z sukcesem działa od 2013 roku, zdobywając szerokie grono zadowolonych klientów. W naszym zespole współpracują wykwalifikowani specjaliści: programiści, graficy, pozycjonerzy i copywriterzy. Dzięki temu, możemy o klienta zadbać w pełni kompleksowo.

Prowadzimy pełne działania marketingowe dla wielu klientów, którym zapewniamy komfort na każdym etapie współpracy. Swoim wsparciem i doświadczeniem chcemy służyć również Tobie – Twój sukces jest również naszym sukcesem.

Misja firmy

Działamy w Polsce i na arenie międzynarodowej. Ciągle się rozwijamy, by tworzyć strony internetowe zgodne z najnowszymi trendami i realizować projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Naszym celem jest projektowanie i wdrażanie wyjątkowych rozwiązań i działań, dzięki którym Twoja marka będzie się wyróżniać na tle konkurencji.

Indywidualne podejście do klienta, wsłuchanie się w jego potrzeby i wykonanie projektu ściśle z uzyskanymi wytycznymi, to dla nas sprawa nadrzędna. Pracę w zespole opieramy na zaangażowaniu, pozytywnej energii i zaufaniu.

Czym możemy służyć?

Przedstaw nam swoje oczekiwania, a my dopasujemy do nich nasze działania. Przygotujemy strategię, która zapewni Ci sukces i pełne zadowolenie.

Strony www

Gotowe witryny, które oddajemy w ręce właścicieli, są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Zaprojektowane i wykonane przez świetnych specjalistów, mają nowoczesny design i są atrakcyjną formę wizytówki.

Czytaj dalej

Sklepy internetowe

Dobrze zaprojektowany i wykonany sklep, to doskonałe narzędzie sprzedaży w internecie. E-sklepy stworzone przez nasz zespół są łatwe w obsłudze i funkcjonalne, dzięki czemu stają się popularne wśród odbiorców.

Czytaj dalej

Marketing
w sieci

Nasza firma posiada duże doświadczenie w pozycjonowaniu stron, a także w prowadzeniu Social Mediów swoich klientów. Działania naszych copywriterów także przyczyniają się do zwiększenia widoczności marki w sieci.

Czytaj dalej

Testin w liczbach

1075
zrealizowanych projektów
11 725
wpisów w social mediach
7
lat na rynku
mln
złotych przychodu w sklepach naszych klientów

Zobacz nasze realizacje

Przekonaj się o wyjątkowej atrakcyjności i wysokiej jakości wykonania naszych projektów!

Portfolio

Poznaj liderów

Krzysztof Samborski

CEO

Wiesław Gorzelnik

Dyrektor

Jakub Bukowski

Koordynator

Justyna Sabat

Koordynator

Zaufali nam

Paweł Deląg

Dziękujemy Wam, moi drodzy za zaangażowanie i profesjonalizm, dobre projekty zawsze powstają razem, inspirowane tym iż lubimy to co robimy.

O. Leon Knabit

Specjalne serdeczne podziękowania za pomoc przesyłamy dla panów Krzysztofa i Janusza.

Edyta Podkulska

Lubię Testin. Zawsze wykonują swoją pracę dobrze. Mówię im, żeby było dobrze i jest dobrze. Polecam.

Współpracowaliśmy także z:

Vidok Aviva Multifarb Bury Hotel Rzeszów Vectra Solbet McDonalds Moda na Zdrowie IMP Group Maruta Gamrat Portfel Inwestycyjny Instalbud Rzeszów

Potrzebujesz widoczności na wysokim poziomie?

Przygotujemy dla Ciebie stronę www lub sklep internetowy, dzięki czemu rozszerzysz działalność o użytkowników sieci. Następnie zadbamy o Twoją promocję, by wszyscy mogli Cię odnaleźć.

Zapytaj
Scroll Up