Staże - Agencja Interaktywna Testin - Rzeszów, Kraków, Warszawa

Staże

Testin to firma, w której podniesiesz swoje kwalifikacje.

Jeśli nie boisz się podejmowania wyzwań i jesteś osobą otwartą na zdobywanie nowych umiejętności – spróbuj swoich sił w naszej firmie!

Podziel się z nami swoją energią!

Decydując się na odbycie praktyki lub stażu w firmie Testin, masz szansę na doskonalenie swoich umiejętności oraz pogłębienie wiedzy. Pod okiem naszych ekspertów rozwiniesz skrzydła w zakresie tworzenia nowoczesnych stron www, promocji firm w Internecie, dbałości o rozpoznawalność marek, poznasz też tajniki reklamy i marketingu internetowego.

Rekrutacja na staż

Współpracujemy z Uniwersytetem Rzeszowskim, Politechniką Rzeszowską oraz Wyższą Szkołą Administracji i Zarządzania w Rzeszowie. Do naszego zespołu szukamy otwartych osób, które chętnie pracują w grupie i są nastawione na ciągły rozwój. Cenimy samodzielność i inicjatywę.

Rekrutacja trwa u nas cały rok, dlatego możesz dołączyć do naszego zespołu w dogodnym dla Ciebie terminie, w dowolnym miesiącu w ciągu całego roku.

Jesteś zainteresowany stażem w jednym z naszych działów? Wyślij swoje zgłoszenie (CV oraz list motywacyjny) na biuro@testin.pl, w temacie wiadomości wpisując Staż.

Anglista

Jeśli płynnie władasz językiem angielskim w mowie i w piśmie, a tłumaczenia nie sprawiają Ci trudności, zapraszamy do naszego zespołu. Z nami rozwiniesz swoje umiejętności.

Webmaster

Dołącz do naszego zespołu i projektuj profesjonalne strony internetowe. Zagadnienia takie jak wordpress, HTML, CSS, JavaScript nie są Ci obce? Pokaż nam, jak to robisz!

Programista PHP

Jeśli branża IT to Twoja pasja, a bez programowania nie możesz żyć – szukamy właśnie Ciebie. Posiadasz doświadczenie pracy na wordpressie? Chcesz zgłębić swoją wiedzę? Dołącz do nas!

Grafik

Kreatywność to Twoja mocna strona? Sprawnie poruszasz się w programach graficznych? Czekamy na Ciebie! Pokaż nam swoje portfolio, pochwal się swoimi kreacjami graficznymi.

Marketingowiec/ Doradca klienta

Masz dobry kontakt z ludźmi? Chcesz podbijać nowe rynki i nawiązywać współpracę z klientami? Dołącz do nas - nauczymy Cię, jak prowadzić rozmowy biznesowe, by osiągać wyznaczone cele.

Copywriter

Jeśli płynnie władasz językiem angielskim w mowie i w piśmie, a tłumaczenia nie sprawiają Ci trudności, zapraszamy do naszego zespołu. Z nami rozwiniesz swoje umiejętności.

Pozycjoner stron internetowych (SEO)

Chcesz zgłębić tajniki optymalizacji i pozycjonowania? Nauczymy Cię, jak poprawiać widoczność stron internetowych w wyszukiwarce Google. Czekamy na Ciebie!

Scroll Up